Vstoupit do eshopu

Doba práce

V autech vybavených systémem SIM je všechno na svém místě. Drobné nářadí a materiály potřebné k práci jsou uchovávány ve skříních, šuplících, kazetách či vytahovacích vaničkách namontovaných podle vašich potřeb a požadavků.Vše na dosah ruky a vždy na tom stejném místě. Práce se stává požitkem. Už ne-ztrácíte drahocenné minuty při hledání potřebného nářadí a materiálů.

Profesionální vizáž

SIM To, že první dojem je pro klienta mnohdy rozhodující, je věc, se kterou se stále setkáváme. Týká se to ve stejné míře jak vybavení servisních aut, tak i kvality vykonané práce. Systém SIM vám pomůže předvést se klientovi jako kompetentní a profesionální pracovník, se kterým stojí za to spolupracovat. V době bezohledné konkurence je investice ve vlastní profesionální vizáž nezbytná.

Bezpečnost nářadí a materiálů

Používáním systému SIM poskytujete všemu nářadí a materiálům stálé místo ve vozidle. Není třeba nic překládat ani vykládat, abyste se dostali k potřebným součástkám. Převážený náklad je v bezpečí; při transportu se nepřemisťuje a neničí, neboť systém minimalizuje riziko jeho poškození. Zámky chrání nářadí před přístupem neoprávněných osob.

Transport nářadí a materiálů - bezpečný a jasný s pomocí zástavbového systému vybavení servisních vozidel SIM

SIM V téměř každé řemeslnické či průmyslové branži se používají vozidla, která plní nejrůznější úlohy. Očekávání, co se kapacity, vytíženosti a vnitřního vybavení týče, jsou tak různá jako jejich účely. Aby bylo možné předpovědět všechny možné situace, které jsou před nás dennodenně kladena, nabízí systém SIM modulový způsob skládání zástavby vozidel. Díky tomu je možné spojit nejrůznější prvky zástavby a splnit vaše očekávání týkající se účelu, vzhledu i funkce, které má zástavba splňovat. Jednotlivé elementy systému lze spojovat jako díly stavebnice, a díky tomu skládat soubory, které se co nejvíce blíží vašim potřebám v oblastech funkce a ergonomie.

CRASH TEST = bezpečnost

Nejdůležitějším krokem na cestě k prověření standardů kvality vestaveb SIM byl crash test. Do karosérie auta byly po obou stranách namontovány sestavy vestavby a auto bylo zatíženo nákladem o 490 kg. V testu podle evropské normy ECE-R17 byla provedena simulace čelní srážky při rychlosti nad 56 km/h bez brždění. Zátěž byla více než 25násobek vlastní váhy. Vzniklé síly byly zadrženy díky zástavbě, naložené materiály zůstaly na svém místě, a tak nijak neohrozily ani řidiče, ani pasažéra.

Své produkty nabízíme s dvouletou zárukou.

Naše zkušenosti jsou více než 50letá tradice a bohatý strojový park. Vlastníme certifikát kvality ISO 9001:2008, který upevňuje naši pozici čelního producenta zástaveb aut v zemi. Systém získal uznání na trzích v Západní Evropě a montuje se do aut v Německu, Nizozemí, Francii i jiných zemích.

Poradenství - plánování – vestavba

Řídíce se zásadou poradenství - plánování - vestavba vám nabízíme balíčky služeb, díky kterým se můžete spolehnout na kompetentnost a angažovanost našich specialistů, počínaje první poradenskou schůzkou a předáním kompetně namontované vestavby ve vašem autě konče.

Poradenství

SIM Prvním a nejdůležitějším krokem k získání zástavby, v plné shodě s vašimi očekáváními, je kompetentní a odborné poradenství. Dlouholeté zkušenosti a podrobné znalosti týkající se poptávky v jednotlivých odvětvích, a také množství nápadů a technické znalosti, odlišují naše kvalifikované poradce od ostatních.

Plánování

Pokud už je nápad na vestavbu vozidla, projekt přechází do fáze plánování. Náš poradce shodně s rozměry vytvoří vizualizaci a plánuje s vámi detaily. V této fázi se ověřují technické možnosti realizace zadané zakázky a náležitě se prodiskutují změny týkající se sestavení a zkompletování zástavby.

Vestavba

Vestavba vozidla splňuje svou skutečnou úlohu jedině tehdy, pokud je odborně namontována ve vozidle. Pomocí vhodných šroubů jsou jednotlivé prvky zástavby přišroubovány k podlahové desce, která se montuje až ve vozidle. Ke stěně vozidla je zástavba připevněna pomocí montážních držáků. Naši specialisté na zástavbu vědí: Vestavba je dobrá jen tak, jak je dobrá její montáž ve vozidle.