Servis a opravy

Každý i moderní a nový stroj vyžaduje provádění pravidelné údržby. Nabízíme Vám možnost využití našeho servisního střediska vysokozdvižných vozíků a dopravních zařízení.

Máme bohaté zkušenosti s touto činností a jako stálý dodavatel zajišťujeme kompletní servis, opravy včetně obnovy strojního parku u významných firem v regionu. K dispozici jsou dostatečně vybavená servisní vozidla a skladové zásoby náhradních dílů a materiálu potřebných k provádění výše uvedené činnosti.

Informace nebo objednávky servisu:
Zdeněk Balnar, tel. 777 744 101, 558 671 368
e-mail: servis@dvaptaci.cz

Pro servisní opravy u Vás je k dispozici 10 servisních vozidel, 14 servisních mechaniků, kteří svým odborným vzděláním a dlouholetou praxí vyřeší nepojízdnost Vašeho stroje. Disponujeme rovněž náhradními vysokozdvižnými vozíky stroji pro krátkodobé zapůjčení nebo dlouhodobý pronájem.

Personální zabezpečení:

Máme k dispozici pracovníky se vzděláním, odborností a praxí, která pokrývá kompletní sortiment typů strojního vybavení. Stavíme základ na kvalitním servisním personálu středního věku, kde je zajištěna již kvalitní praxe a předpoklad dalšího odborného růstu.
Naše servisní středisko Vám nabízí provádění:

  • běžná údržba a opravy na místě stanoviště stroje
  • opravy většího rozsahu v naší provozovně
  • střední a generální opravy manipulační a dopravní techniky
  • technické kontroly motorových vozíků podle ČSN
  • revize plynových zařízení
  • přepravu motorových vozíků kontejnerovým nosičem