Dílenská chemie > Mazivo na řetězy pro cyklisty a motorkáře

Mazivo na řetězy pro cyklisty a motorkáře

  • CHAINRACE   -   univerzální mazací tuk se speciální formulí pro mazaní motocyklových řetězů a řetězů jízdních kol, vynikající pro sport a vysoké namáhání. Olej proniká do součástek, konzervuje a chrání těsnící kroužky řetězu, je aditivován tvrdými polymery. Díky dobré přilnavosti vytlačuje a odpuzuje vodu, vytváří nelepivý ochranný film (nechytá prach), brání korozi. Mazací vrstva se netrhá a neodstřikuje při vysokých rychlostech.

  • UNICLIN   - velmi účinně čistí a odmašťuje, pracuje silným proudem, rychle se odpařuje  Vhodný pro čištění řetězu a celého stroje, odstraní asfaltové a jiné skvrny, nepoškodí lak.
  • CLINVOLT - odstraňuje olejové skvrny, mastnotu, prach a zaoxidovaná místa na kontaktech elektro součástek. Elektroinstalaci čistí a konzervuje. Brání zkratům a špatné elektrické vodivosti. Nepoškozuje plasty a nylon na krytech. 
  • DESILIN   - silikonový olej, chrání povrchy, zvyšuje odolnost, dodává lesk, ochranný povlak  Čistí a konzervuje, vhodný na ochranu laku a vhodný na lanovody a údržbu kovových i plastových součástí stroje, díly s kůže a koženky.
  • FEFOIL     - jemný mazací olej s teflonem Vyniká výbornou přilnavostí ke kovům a plastům, voděodolné, chrání před korozí.  Čistí, maže a konzervuje, nepoškozuje lak.

Velká balení - za dobrou cenu                                                                              KATALOG a CENÍK DÍLENSKÉ CHEMIE

Silikonový olej: sprej 300 ml, DESILIN

Silikonový  olej: sprej 300 ml, DESILIN - zobrazit detail zboží

DESILIN: chrání různé povrchy, zvyšuje odolnost, dodává…

145 Kč Detail


Silikonový olej: sprej 150 ml, DESILIN

Silikonový  olej: sprej 150 ml, DESILIN - zobrazit detail zboží

DESILIN: chrání různé povrchy, zvyšuje odolnost, dodává…

113 Kč Detail